Uwaga! Posiadamy szczytne cele!!!
Witaj! Logowanie |  Twój koszyk ma 0 Produkt(y/ów)

Co nowego?

Co w trawie piszczy? Wstawiono 22/10/2016

 

1. Do końca Października ustawiamy cały silnik strony na www.program.pokolenie3000.com.

2. Do tej pory mogą być elementy strony nie kompletne, albo źle przetłumaczone, bądź nie działające.

3. Staramy się wyłapać główne błędy i je usuwać na bieżąco.

4. Emilia zacznie jeszcze w tym miesiącu robić porządki z księgowaniem wpłat na tej stronie, a potem rozliczać. Używamy tą stronę na poważnie od Lutego 2016 i zastanawiamy się, czy nie wrzucić wszystkich danych od Lutego. Jeżeli nie, to rozliczenie będzie wysłane na Wasz zarejestrowany adres e-mail.

5. Zostaną wprowadzone E-PINy. Są to kody generowane przez Administratora strony odpowiedzialnego za zarządzenie księgowaniem. Tutaj Emilia i Piotr Ficner. Szczegóły już wkrótce ponieważ chcemy przygotować materiał o tym i dać Wam link od razu do niego. Taki kod, pozwoli na szybkie aktywowania konta kiedy nowa osoba wpłaca przelewem.

6. Zamierzamy wprowadzić Bitcoin, jak i Polski procesor płatniczy np. Upay, albo inny jak Przelewy24. Wszystko zależy czy akceptują nas z W.Brytanii. Jeżeli nie, to tylko Bitcoin do momentu rejestracji spółki z o.o. .

7. Jeżeli macie jakieś uwagi, komentarze, czy porady co do działania strony, zapraszamy do kontaktu na biuro(małpa)pokolenie3000.com, albo w sprawach księgowych na: emilia.stuczynska(małpa)pokolenie3000.com . Ogólne informacje można uzyskać w godzinach biurowych od Pon-Pią od 9:00-18:00 czas PL na czacie na naszej głównej stronie www.pokolenie3000.com.

8. Prezentacja na głównej stronie została aktualizowana. Dopracujemy ostateczne zmiany i wrzucimy do Regulaminu, a potem udamy się z tym do prawnika. Damy znać jak będzie już wszystko gotowe.

9. Witold Augustyński robił nasz wygląd z www.bitis.pl, tak samo na głównej stronie www.pokolenie3000.com - mamy nadzieje, że Wam również on się podoba :). Sam wybierałem!

Dziękuję,

Piotr Ficner.Cool