Uwaga! Posiadamy szczytne cele!!!
Witaj! Logowanie |  Twój koszyk ma 0 Produkt(y/ów)

About Us

Nasza wizja:

Celem Pokolenie 3000 jest zwiększenie zarobków każdej osoby, która chce inwestować w ekologię wraz z nami, do kwot 1500 zł, bądź nawet do 3000 zł miesięcznie. A wszystko to inwestując w ekologię, zdrowie oraz projekty potrzebne ludziom w indywidualnym rozwoju.

Kim jesteśmy w Pokoleniu 3000?

Nazywam się Piotr Ficner, jestem założycielem Pokolenie 3000, ale też informatykiem od 15 lat i graczem na rynku walutowym /giełdzie/ Forex. Z reklamą partnerską i reklamą sieciową, czyli tym co tutaj mamy do zaoferowania, spotkałem się wiele lat temu. Ten sposób zarobkowania i biznesu spodobał mi się od pierwszego wejrzenia. Oto dlaczego? Brak szefa, stałych godzin pracy, brak konkurencji, uczenie się budowania relacji partnerskich, więcej czasu dla rodziny, możliwość pomagania innym ludziom, w przypadku Pokolenie 3000 dochodzi jeszcze ochrona ziemi dla kolejnych pokoleń, czyli EKO rozwiązania.

Nasza społeczność zgromadzona wokół firmy Pokolenie 3000 pomaga sobie nawzajem w budowaniu swojego indywidualnego biznesu, a osoby najbardziej aktywne dostają największe wynagrodzenia. Pozostałe osoby mają gwarantowane do 3000 zł miesięcznie. Po zarejestrowaniu się w Pokolenie 3000, otrzymujemy zestaw przyszłych osiągnięć, do których chcemy dojść, a z każdym z nich otwiera się nowy, większy pułap zarobkowy. Nasza działalność nie jest zarejestrowana w Polsce, tylko w Wielkiej Brytanii, dlatego też z nami nie musisz posiadać swojej działalności gospodarczej w kraju. Pomyśl ile możesz w ten sposób zaoszczędzić i o ile ta działalność jest łatwiejsza!

Dlaczego Pokolenie 3000?

Główny powód dla czego powstało Pokolenie 3000, to fakt, że większość moich znajomych narzekła zawsze na brak pieniędzy, bądź nieustanny brak czasu dla siebie. Sam wyjechałem z Polski w 2008 ponieważ w kraju nieustannie brakowało mi pieniędzy na życie i czasu dla siebie. Zaczynając swoją przygodę z Pokolenie 3000 na część etatu, masz możliwość zarabiania z czasem pełnej godziwej wypłaty krajowej. Jeśli będziesz chciał/a rozwijać swój biznes, a nie tylko wpłacać poszczególne darownizny, osiągniesz to szybciej - jest to jak najbardziej możliwe. Z czasem możesz osiągnąć swój indywidualny poziom zarobkowy i powiedzieć dość, wystarczy. Chcę od tej chwili więcej wolnego czasu dla siebie i nie potrzebuję więcej pieniędzy, bo osiągnąłem/łam to co chciałem. Nadal będziesz pobierać wynagrodzenie za uprzednio włożoną pracę, dopóki pozostaniesz z nami, a Twój indywidualny biznes utrzyma się na ustalonym przez Ciebie poziomie finansowym. Wynagrodzenie, jest to wypłata bezpośrednia dla biznesmana, partnera, przedsiębiorcy, który raz rozkręciwszy swój biznes z Pokolenie 3000, pobiera dochody z zainwestowanego kapitału oraz indywidualnego czasu poświęconego na rozwój.

Drugim powodem powstania Pokolenie 3000, jest fakt, że próbowałem różnego rodzaju reklam w swojej firmie informatycznej. Niestety, straciłem zbyt dużo pieniędzy, a należny zwrot był niższy niż poniesione koszty. Wtedy powiedziałem dość! Skoro moi klienci biznesowi przyprowadzają kolejnych, nastepnych itd., muszę znaleźć legalny sposób na wypromowanie moich klientów, aby ich zdopingować i żeby przyprowadzali coraz więcej i szybciej kolejnych klientów. To warunek konieczny dla istnienia dobrego i przyszłościowego biznesu. Okazało się, że mogę znaleźć rozwiązanie tego problemu, a także każdego innego pojawiającego się na drodze.

Ponadto idea pomagania naszej planecie wrócić na wcześniejszy ekologiczny tor i rezygnacja z jej zanieczyszczania oraz bezpośrednia pomoc ludziom skupionym wokół Pokolenie 3000, stał się jednym z ważniejszych powodów dla którego robię to co robię. Przyszłe pokolenia nie maja przecież alternatywnej planety do życia, prawda?!